Okna Pcv, drewniane i drewniano aluminiowe firm Oknoplast, Aluhaus, WnD, Fakro, Pozbud.

Jedyna tak nowoczesne, energooszczędne i bezpieczne okna w Szczecinie.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ OKIEN KLIKAJĄC NA ZDJĘCIE DANEGO PRODUCENTA PONIŻEJ.

1. OKNA PCV KLASY TOP PREMIUM FIRMY OKNOPLAST GROUP .
(oferta okien dla osób ceniących sobie najwyższą jakość, niepowtarzalny design oraz doskonałe parametry wraz z wieloletnią gwarancją)

2. OKNA ALUMINIOWE ALUHAUS Oknoplast Group .
(Aluhaus to okna aluminiowe o niezwykłej trwałości, jakiej nie zapewnia, żaden inny materiał . Aluhaus produkuję okna wielkogabarytowe)

3. Energooszczędne okna PCV firmy WND Okna Oknoplast Group .
(Okna WnD Oknoplast Group to okna klasy PREMIUM w doskonałe cenie . Dzięki ograniczeniu produkcji do dwóch topowych możliwa była pełna optymalizacja odpadów i utrzymanie minimalnej ceny za finalny doskonałej jakości produkt z wieloletnią gwarancją)

4. Okna drewniane i okna drewniano-aluminiowe Szczecin .
(ekskluzywne okna drewniane są zawsze modne, a zwłaszcza od producenta dysponującego najnowszą technologią, jakim jest firma Fakro i Pozbud S.A.


Firma Eko-Dom Szczecin pierwsza oferuje najwyższej klasy stolarkę klasy TOP PREMIUM typu okna PCV, okna drewniane, okna aluminiowe.
Nasze okna PCV to produkty pochodzące od najbardziej renomowanego dostawcy, jakim jest Oknoplast Group.
Najlepsze i najnowocześniejsz okna aluminiowe są produkowane z profili aluminiowych ciepłych przez firmę Aluhaus, która specjalizuje się również w produkcji drzwi aluminiowych oraz ogrodów zimowych. Okna drewniane pochodzą od lidera rynku tej klasy produktu, jakim jest firma Pozbud S.A.
W ofercie Eko-Dom są też okna PCV klasy premium z firmy WnD.
Warto wiedzieć, że okna aluminiowe, jak i okna drewniano-aluminiowe to doskonałe rozwiązanie dla domów posiadających zaprojektowane bardzo duże otwory okienne zwłaszcza drzwi tarasowe Hs itp.

Natomiast okna PCV Oknoplast, jak i WnD to wieloletnia gwarancja najwyższej jakości jak minimum w zakresie konserwacji tych okien.
Oferujemy następujące modele okien PCV:
Okna PCV: Winergetic Premium,Winergetic Passiv, Pixel, Prolux, Koncept oraz z PCV WnD ID 4000 i WnD ID 7000.
Odnośnie do okien aluminiowych to polecamy okna aluminiowe na profilach Aliplast, Aluprof, Schuco Aluhaus. Okna aluminiowe to najwyższa półka jakościowa stolarki otworowej .
Polecamy też okna drewniane firmy Pozbud S.A. z drewna sosnowego, mahoniowego, meranti oraz dębowego . Okna drewniane o grubości 68,88 oraz 92 mm z aerożelem posiadające parametry okien pasywnych. Całość oferty zamykają bramy garażowe firmy Wiśniowski oraz rolety zewnętrzne Oknoplast .
Bramy garażowe typu UniTherm oraz UniPRo do doskonałe rozwiązanie dla domów energooszczędnych . Natomiast bramy garażowe PRIME to najcieplejsze bramy na rynku . Firma Wiśniowski ma olbrzymie doświadczenie i również produkuje okna aluminiowe, jak i drzwi aluminiowe typu CREO . Rolety zewnętrze firmy Oknoplast to jedyne tego typu rozwiązania rolet energooszczędnych z certyfikatami .
Okna pasywne z PCV, jak i drewniane posiadają certyfikaty i badania niezależnych instytutów badawczych . Doskonałym też rozwiązaniem są okna skandynawskie otwierane na zewnątrz . Okna skandynawskie oferujemy w konstrukcji okien drewnianych oraz drewniano-aluminiowych .
Firma Eko-Dom Szczecin Okna klasy Top Premium oferuje jedynie stolarkę od uznanych producentów okien i drzwi o wysokiej reputacji gwarantującej najwyższą jakość zakupionych produktów. Okna oferowane w naszych Salonach Sprzedaży spełniają najwyższe wymogi i posiadają wszelkie certyfikaty oraz aprobaty techniczne .