Drzwi aluminiowe, pcv, drewniane.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe Aluhaus Oknoplast Group oddział Szczecin.

Drzwi zewnętrzne firmy Aluhaus to drzwi o niezwykłej trwałości dzięki zastosowanemu materiałowi jakim jest ciepłe aluminium. Aluminium ma minimalny wsp rozszerzalności liniowej co powoduje, żę drzwi zewnętrzne wykonane z tego materiału są bardzo trwałe i nie odkształcają się po latach, są tak ciepłe, żę spełniają normy budownictwa energooszczędnego. Do tych wszystkich zalet należy dodać świetny nowoczesny design pasujący do nowoczesnej lini domu. Aluhaus to też marka wysokiej reputacji za którą stoi Grupa Oknoplast. Firma Eko-Dom prowadzi ich sprzedaż wraz z montażem na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy drzwi zewnętrzne aluminiowe na naszych ekspozycjach we wszystkich biurach i serdecznie zapraszamy. Zanim kupisz zobacz.

Drzwi aluminiowe Aluhaus Elite


Drzwi aluminiowe Aluhaus Modern


Drzwi aluminiowe Aluhaus Klasik


POBIERZ CAŁY KATALOG DRZWI

Tu możesz zobaczyć, jak drzwi ALUHAUS wyglądają w domu.


Aluhaus Bluetooth – zobacz jak działa!

Drzwi Aluhaus z klawiaturą kodową. Sprawdź, jak działa.

Drzwi Aluhaus z czytnikiem linii papilarnych.


Drzwi zewnętrzne, aluminiowe CREO firmy Wiśniowski

Wiśniowski to marka powszechnie znana i ceniona zwłaszcza jeśli chodzi o niezawodność. Drzwi zewnętrzne CREO marko Wiśniowski wykonane z najwyższej klasy ciepłego aluminium to wybór na długie lata. Drzwi te wyróżnia fakt, że są dopasowane designem do bram garażowych jak i ogrodzeń tej firmy. Wiśniowski to jedyny producent drzwi zewnętrznych aluminiowych co posiada tzw komplet ( drzwi zewnętrzne, brama garażowa, ogrodzenie) w jednym designie. Drzwi CREO są dostępne podobnie jak Aluhaus w wersji z wyposażenim SMART HOME. Dostępne są zamki szyfrowe, Bluetooth, na odciski palców itp. Drzwi zewnętrzne CREO są malowane w bardzo bogatej palecie RAL jak i mogą być oklejone folią drewnopodobną.

Więcej o drzwiach Creo na filmie poniżej!

Sterownik Ri-Co – WIŚNIOWSKI WiControl – brama garażowa i drzwi pod pełną kontrolą.

Drzwi zewnętrzne drewniane Doorsy.

Modele drzwi zewnętrznych drewnianych firmy Doorsy

Drzwi zewnętrzne są wizytówką domu dlatego bardzo ważny jest ich odpowiedni dobór Drzwi drewniane mają niepowtarzalne charakterystyczne wzornictwo jak i nieograniczone możliwości tworzenia. Dostępne są praktycznie wszystkie kolory jak i ich odcienie. Należy wiedzieć, że odpowiednio zabezpieczone i konserwowane drzwi zewnętrzne drewniane mogą służyć dziesiątki lat.

Przykładowe drzwi zewnętrzne – nietypowe.