GALERIA REALIZACJI OKIEN FIRMY EKO-DOM na terenie Szczecina Goleniowa i Stargardu.

Galeria okien Eko-Dom Szczecin

Poniżej prezentujemy galerię realizacji stolarki w domach na terenie miast Szczecin, Goleniów i Stargard oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Są to okna PCV, okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna aluminiowe, rolety, drzwi zewnętrzne i bramy garażowe, segmentowe. Aktualne realizacje okien, drzwi oraz bram garażowych są też dostępne na naszym Facebooku.


Realizacje oddziałów Szczecin-Mierzyn-Goleniów:
https://www.facebook.com/EkoDomSzczecin/

Realizacje bieżące oddziału Stargard:
https://www.facebook.com/oknastargard/

Realizacje bieżące okien WnD Oknoplast Group:
https://www.facebook.com/WnD-Okna-i-Drzwi-Szczecin–1242446709162302/


Wybrane realizacje okien, zamontowanej przez naszą firmę Eko-Dom Szczecin. Poniżej prezentujemy realizację okien PCV, drewnianych jak i aluminiowych wraz z bramami garażowymi i roletami. Informujemy, że montujemy stolarkę na życzenie Klienta zgodnie z wytycznymi IFT Rosenheim i posiadamy na to odpowiednie szkolenia poświadczone certyfikatami.

Firma Eko-Dom szczeci oraz jej oddziały w Goleniowie, Stargardzie i Mierzynie od lat świadczą usługi sprzedaży wraz z montażem okien klasy Top Premium w województwie zachodniopomorskim. Przez ponad 20 lat zdobyliśmy doświadczenie pozwalające realizować najbardziej skomplikowane projekty okien. Specjalizujemy się w dostarczaniu i montażu okien pcv, drenianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Usługi prowadzimy kompleksową gdzie do budynku dostarczamy całość stolarki jak okna, drzwi, bramy garażowe, rolety a nawet ogrodzenia. Montujemy wg wytycznych IFT Rosenheim w wielu systemach tzw ” ciepłego montażu okien” jak MOVO Illbruckk itp. Chętnie podejmujemy się montażu okien wielkogabarytowych jak: ciężkie witryny, drzwi tarasowe HS i PSK, okna narożne bez słupka na tzw step. Nasze realizacje znajdą państwo też na https://business.facebook.com/EkoDomSzczecin/

Również chętnie wskażemy konkretne realizacje i udostępnimy pisemne referencje.