BRAMY GARAŻOWE WIŚNIOWSKI I OKNOPLAST SZCZECIN STARGARD GOLENIÓW

To jedne z najczęściej poszukiwanych bram garażowych. Produkty marki Wiśniowski są w pełni zautomatyzowane. Klienci mogą wybierać spośród ponad 30 typów oklein oraz prawie 200 kolorów z palety RAL. Decydując się na bramy garażowe Wiśniowski, mają pewność, że otrzymują produkt najwyższej jakości, który posłuży im przez wiele lat. W dodatku jest to produkt w 100 procentach polski i dostępny w przystępnych cenach.

Rodzaje bram Wiśniowski

Dostępne są bramy garażowe, segmentowe w seriach:

 • Prime – tego typu bramy garażowe są wyposażone m.in. w pionowe osłony prowadnic, aluminiowy profil mocujący oraz ukryty zawias. Posiadają tak dobrą termoizolację, że polecane są do budynków energooszczędnych i pasywnych.
 • UniTherm – posiadają bardzo wytrzymałą konstrukcję, przez co są odporne na działanie wiatru i wody. Bramy garażowe UniTherm mogą sprawnie działać nawet przez prawie 14 lat. Nadają się do domów energooszczędnych.
 • UniPro – bramy tego typu różnią się od modeli z serii Prime i UniTherm sposobem wykonania. Ponieważ brama ta zbudowana jest ze stalowych paneli, wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Tymczasem konstrukcja zbudowana jest ze stalowych, ocynkowanych elementów.

Typy bram garażowych Wiśniowski

Bramy firmy Wiśniowski dostępne są w różnych typach, zarówno segmentowe, jaki i rozwierne oraz uchylne. Najtańsze i najbardziej popularne są bramy rozwierne o mocnej konstrukcji bez termoizolacji lub z ociepleniem. Dostępne są bramy jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Do najbardziej popularnych bram garażowych firmy Wiśniowski należą modele uchylne, które mają lekką i mocną konstrukcje. Są dostępne w różnych rodzajach i kolorach. Klienci mogą też wybrać bramy z aplikacjami.

Rodzaje przetłoczeń bram garażowych Wiśniowski:

Bramy garażowe Prime są idealne do budownictwa energooszczędnego.

Panel bramy garażowej o grubości 6 cm zapewnia maksymalną ochronę garażu przed zimnem.

Panel bramy garażowej INNOVO 6 cm

Przekrój bramy Prime wraz z osłoną międzypanelową, mocowaną na wewnętrznej stronie skrzydła bramy:

 • elastyczna osłona międzypanelowa (uszczelka)
 • profil mocujący elastyczne osłony
 • pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów w celu maksymalnego wzmocnienia
 • dodatkowe uszczelnienie międzypanelowa
 • ukryty zawias pod uszczelką
 • pianka poliuretanowa wewnątrz 6 cm panelu

FIRMA WIŚNIOWSKI JAKO JEDYNA DOSTARCZA BRAMY GARAŻOWE, DRZWI WEJŚCIOWE ORAZ OGRODZENIE W JEDNYM DESIGNIE!


Bramy segmentowe UniPro firmy Wiśniowski

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO bramy garażowej

 1. Specjalnie wyprofilowane panele od wewnątrz i z zewnątrz uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu łączenia paneli i w miejscach montażu zawiasów.
 2. Zabezpieczenie połknięcia linek zabezpiecza przed samoczynnym opadnięciem bramy w przypadku uszkodzenia linek podtrzymujących.
 3. Fotokomórki zapewniające zatrzymanie bramy, jeśli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda.
 4. Zabezpieczenie przeciążeniowe w przypadku zetknięcia z przeszkodą. Zatrzymuje ono bramę, a następnie cofa ją do góry.
 5. Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku połknięcia sprężyny zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.
 6. Uszczelnienia obwodowe zapewniają odpowiednią izolację termiczną, jak i akustyczną.

Koniecznie warto zobaczyć film poniżej!

Firma Eko-Dom Szczecin dostarcza bramy garażowe Wiśniowski z pełną gwarancją producenta

Oferujemy bramy garażowe firmy Wiśniowski na terenie takich miast jak Szczecin, Goleniów, Stargard. Montujemy bramy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. W naszej ofercie znajdują się bramy garażowe segmentowe, uchylne, rozetowe i rozwierane.

Obecnie najbardziej polecamy bramy garażowe typu Prime firmy Wiśniowski. Są to najcieplejsze i najestetyczniej wykonane bramy garażowe na świecie. Idealnie nadające się do budynków energooszczędnych o wysokim poziomie estetyki. Bardzo dobrym rozwiązaniem są też bramy garażowe UniTherm, które cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Są to bramy garażowe z identycznym płaszczem, jak bramy garażowe Prime o grubości paneli aż 6 cm.

Do tradycyjnego budownictwa jednorodzinnego proponujemy bramy garażowe segmentowe klasy UniPro o grubości paneli ponad 4 cm. Natomiast do garaży wolnostojących oferujemy bramy garażowe rozwierane , uchylne lub bramy garażowe roletowe. Wszystkie te bramy garażowe mogą być wykonane w wersji ręcznej lub automatycznej .

Dzięki zastosowaniu napędu typu Metro firmy Somfy firma Wiśniowski udziela aż 5-letniej gwarancji na bramy automatyczne.

Bramy garażowe z tym napędem cechuje wyjątkowo łatwe w obsłudze oprogramowanie. Dostępne też są napędy klasy Intro o bardzo designerskiej obudowie.

Bramy garażowe Oknoplast Group Dekedo

oknapcvszcżecin

To produkt który powstał dzięki zastosowaniu najnowszych technologi, którego cechuje wysoka bezawaryjność i prostota obsługi.

Bramy garażowe Oknoplast to też doskonała termoizolacyjność, która zmniejsza koszty utrzymania domu.


To bardzo dobry wybór do nowoczesnego domu. Panele o grubości 45 mm wypełnione bardzo twardą pianką pozwalają na produkcę świetnych bram do szerokości 5,5 metra. tego typu panele gwarantują

-maksymalną sztywność a tym samym trwałość

-wysoką odporność na odkształcenia

-minimalne straty energetyczne

-dźwiękoszczelność na wysokim poziomie

-stabilną pracę

 

Bramy DEKEDO firmy Oknoplast to również bezpieczeństwo i są wyposażone w zabezpieczenia

 • przed przeszkodą
 • przed opadnięciem bramy w wypadku zerwania sprężyny
 • przed przytrzaśnięciem placów ręki

 

Firma Eko-Dom oferuje profesjonalny dobór bram garażowych do konkretnych budynków, ich montaż oraz programowanie automatyki i pilotów na terenie woj. zachodniopomorskiego. Ekspozycja bram garażowych Wiśniowski dostępna jest w naszych punktach sprzedaży w Szczecinie, Stargardzie, Goleniowie i Mierzynie. Bramy garażowe typu Prime i UniTherm można zobaczyć w Stargardzie i Szczecinie.

Przez wiele lat współpracy firmy Eko-Dom z firmą Wiśniowski nabraliśmy doświadczenia sprzedaży i montażu wyrobów tego producenta. Możemy ręczyć, że są to niezawodne bramy garażowe. Z tego też powodu nasza firma zrezygnowała ze sprzedaży bram garażowych innych producentów .

Bramy garażowe firmy Wiśniowski idealnie komponują się z drzwiami zewnętrznymi typu Creo, dzięki identycznemu designowi płaszczy tych produktów. Do bram garażowych pasują również drzwi typu Deco .

PARAMETRY BRAMY DEKEDO OKNOPLAST

 • Izolacja termiczna panelu k=44 w/m2K
 • Grubość panelu 45 mm
 • Standardowo zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców
 • linki stalowe zabezpieczone w prowadnicach
 • zabezpieczenie przed skutkami zerwania linki
 • sprężyny obliczone na 50 000 cykli
 • napędy Somfy lub Oknoplast
 • piloty 3 kanałowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży bram garażowych:

 • Szczecin, ul. Szybowcowa 86
 • Szczecin, ul. A. Struga 5
 • Goleniów, ul. Szkolna 6
 • Stargard ul. Czarnieckiego 30
 • Mierzyn, ul. Walecka 1g (powiat policki)

Zapewniamy pomiar, doradztwo, montaż oraz serwis bram garażowych firmy Wiśniowski w takich miejscowościach jak: Szczecin, Goleniów, Stargard, Gryfino, Pyrzyce, Choszczno, Kamień Pomorski, Gryfice, Kołobrzeg, Łobez, Choszczno, Świnoujście.

Firma Wiśniowski produkuje doskonałej jakości bramy garażowe, drzwi, okna, już ponad 30 lat. Przez ten czas produkty zostały doprowadzone do perfekcji. Bramy garażowe segmentowe to Nr 1 w Szczecinie i całym woj zachodniopomorskim. W połączeniu z drzwiami CREO o ogrodzeniem w jednym designie stanowią prawdziwą ozdobę twojego domu. Firma Wiśniowski jest laureatem licznych konkursów i za swoje produkty otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia. Bramy garażowe posiadają certyfikaty i badania. Są to bramy niezwykle trwałe jak i ciepłe, a zwłaszcza brama PRIME jak i UniTherm. Firma Wiśniowski to największy w Polsce i jeden z największych na Świecie producentów bram garażowych klasy Premium o doskonałym designie jak i świetnych parametrach technicznych. Nasza firma Eko-Dom jest ich gływnym dystrybutorem na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy ekspozycję na wszystkich naszych punktach w Szczecinie, Stargardzie, Goleniowie i Mierzynie. Serdecznie zapraszamy.

 • Oferujemy wysokiej jakości bramy garażowe i przemysłowe: segmentowe oraz roletowe, a także bramy garażowe uchylne, systemy ogrodzeniowe i stolarkę aluminiową. Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów jest wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością potwierdzonego Certyfikatem ISO 9001:2000. Wszystkie wyroby spełniają wymagane normy jakości i bezpieczeństwa.
 • Celem firmy WIŚNIOWSKI jest spełnianie wszelkich Państwa oczekiwań i dlatego, obok standardowej oferty, realizujemy nietypowe zamówienia – bramy i ogrodzenia na każdy wymiar.
 • Nasza sieć sprzedaży to ponad 800 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zapewniają one szybką realizację zamówień i fachowe doradztwo wspierane przez Przedstawicieli Handlowych naszej firmy.
 • Bieżące działania zmierzają w kierunku automatyzacji produkcji i rozwoju technologii. Najlepszym na to przykładem jest ostatnia inwestycja – nowoczesna linia produkująca panele do bram segmentowych oraz nowoczesna fabryka ogrodzeń.
 • Nie zapominamy o środowisku naturalnym. Nowoczesne systemy produkcji, racjonalna gospodarka surowcami, odpowiednie zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych sprawiają, iż firma spełnia wszelkie wymogi współczesnych norm ochrony środowiska.