OKNA ALUMINIOWE SZCZECIN

Ciepłe okna aluminiowe

Okna aluminiowe to obecnie najbardziej rozwijający się trend w stolarce okiennej i drzwiowej. Okna aluminiowe to nowoczesny design oraz doskonałe parametry techniczne. Jest to też najtrwalsze rozwiązanie – aluminium ma najniższy współczynnik rozszerzalności liniowej. Przy dużych gabarytach stosowanie okien aluminiowych to jedyne słuszne rozwiązanie na lata. Aluminium to też doskonały materiał do produkcji nowoczesnych drzwi aluminiowych o ultranowoczesnym wzornictwie coraz częściej wybierane przez świadomych Klientów. Okna zewnętrze, aluminiowe wyróżnia najwyższa jakość stosowanych materiałów, trwałość na długie lata, jak i bezpieczeństwo.

Aluhaus to producent okien, należący do grupy Okna Oknoplast. Specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości okien aluminiowych, drzwi, jak i ogrodów zimowych.

Dlaczego warto wybrać stolarkę aluminiową firmy Aluhaus Oknoplast Group?

Okna Aluhaus to gwarancja jakości!

Aluhaus to również nowoczesne drzwi wejściowe z ciepłego aluminium.


Zapraszamy do naszej firmy. Możecie tu Państwo zobaczyć i sprawdzić jak pracują nasze systemy okien aluminiowych – w tym drzwi tarasowe HS z dwoma skrzydłami aktywnymi.


Okno narożne bez słupka.Tak zwana szyba do szyby ze szkła stepowanego.

Kolory okien aluminiowych Aluhaus.

Pobierz katalog drzwi Aluhaus.


Pobierz materiały o zaletach systemów aluminiowych.


Okna aluminiowe to najtrwalsze i jednocześnie najtańsze rozwiązanie

Firma Eko-Dom Szczecin oferuje okna aluminiowe firmy Aluhaus grupy Oknoplast. Okna aluminiowe mają wiele zalet – jak niezwykła trwałość, doskonały komfort akustyczny, brak jakiejkolwiek potrzeby konserwacji, nowoczesny design, możliwość budowy okien o największych gabarytach. Okna aluminiowe to też bardzo wysoka termoizolacyjności, dzięki zastosowaniu tzw. ciepłych profili aluminiowych. Warto pamiętać, że okna aluminiowe cechuje najniższy współczynnik rozszerzalności liniowej.

Okna i drzwi aluminiowe to obecnie najnowszy trend w stolarce okiennej. Tego typu produkty wybierane są szczególnie do nowoczesnego energooszczędnego budownictwa. Firma Aluhaus oprócz okien aluminiowych dostarcza też doskonałej jakości drzwi i ogrody zimowe w systemie ciepłego aluminium.

Ekspozycja okien aluminiowych w Szczecinie

Nasza firma Eko-Dom dostarcza najwyższej klasy okna aluminiowe na terenie miast: Szczecin, Goleniów, Stargard oraz Mierzyn oraz całego województwa zachodniopomorskiego.
Posiadamy największą ekspozycję okien aluminiowych w Szczecinie przy ulicy Andrzeja Struga 5. Można tam zobaczyć okna aluminiowe w kolorach RAL, okna aluminiowe w kolorach drewnopodobnych, drzwi aluminiowe z zamkiem szyfrowym, jak i z pochwytem na sensor dotykowy. Na ekspozycji znajdziecie Państwo drzwi tarasowe HS w systemie aluminiowym oraz okna aluminiowe.

Okna aluminiowe sprzedajemy na naszych biurach handlowych:

  • Szczecin ul. Andrzeja Struga 5 i Szybowcowa 86
  • Stargard, ul. Czarnieckiego 30
  • Goleniów, ul. Szkolna 6
  • Mierzyn, ul. Walecka 1G

Aluhaus to jedyna taka oferta designerskich okien aluminiowych na rynku w systemie Aluprof i Aluplast.