OGRODY ZIMOWE ALUMINIOWE, PCV, DREWNIANO-ALUMINIOWE

Ogrody zimowe wykonane z ciepłego aluminium lub w konstrukcji drewniano-aluminiowej – dostępne m.in. w Szczecinie.

Oferowane ogrody zimowe mogą być malowane w dowolnym kolorze palety RAL lub innym kolorem ze strukturą drewna.


Ogrody zimowe z aluminium, drewna i PCV

Ogród zimowy to świetny sposób na przedłużenie lata. Tym bardziej, że w polskim klimacie jesień i zima czasami nadchodzą zdecydowanie za szybko Wówczas miło jest posiedzieć w ogrodzie zimowym i cieszyć się widokiem roślin. Ogród zimowy pozwala na zatrzymanie słonecznych dni zdecydowanie dłużej niż pozwala na to panująca na zewnątrz aura.
Ogrody zimowe powszechnie są uważane za drogą inwestycję. Nic bardziej mylnego. Metr sześcienny ogrodu zimowego jest zdecydowanie tańszy niż metr domu. W ogrodzie zimowym koszt budowy generują dach i ściany ze szkła oraz konstrukcja nośna.

Natomiast koszt budowy domu to suma wydatków na: konstrukcję z cegły, konstrukcję dachu, dachówkę, ocieplenie ścian i dachu, tynki ścian, gładzenie, malowanie i całą masą innych prac. Ogród zimowy to koszt średnio kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale to i tak mało do kilkuset tysięcy złotych wydanych na postawienie domu.

W Szczecinie jest mało słonecznych dni, a jesień przychodzi szybko. Tym bardziej więc w Szczecinie mamy potrzebę budowy ogrodów zimowych. Taki obiekt powinien być częściej widziany niż garaż.

Ogrody zimowe można zamówić w naszym punkcie handlowym w Szczecinie, przy ulicy Szybowcowa 86. Zapraszamy do kontaktu.

System, konstrukcję, klimatyzację oraz rodzaj szklenia dobieramy indywidualnie do potrzeb i gustu Klienta.