O FIRMIE EKO-DOM OKNA i DRZWI SZCZECIN

Eko-Dom Okna Szczecin to zachodniopomorska firma, powstała w 1998 roku. Posiadamy największą ekspozycję okien. Tylko tu mogą Państwo zobaczyć wszystkie rozwiązania w bogatej palecie kolorów.

Firma z certyfikatami

Od samego początku działalności postawiliśmy na produkty najwyższej jakości, uznanych producentów. Tworzymy zespół fachowców, realizujących nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, zapewniając naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, poparte licznymi certyfikatami i wyróżnieniami.

Posiadamy między innymi tytuł SUPER VIP Najlepsze salony sprzedaży.

Firma, która współpracuje z największymi producentami

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stolarki otworowej w naszej ofercie znajdują się produkty o doskonałych parametrach technicznych, nowoczesnym designie oraz niezwykłej trwałości, popartej długoletnią gwarancją.

Nieustannie śledzimy trendy i aktualizujemy naszą ofertę okien, drzwi, bram garażowych, aby nasi Klienci zawsze mogli otrzymać najlepsze rozwiązania takich potentatów jak: Okna Oknoplast Group, bramy garażowe Wiśniowski, Pozbud, Aluhaus, WnD i wielu innych.

Obecnie Eko-Dom Szczecin to pięć biur handlowych, znajdujących się w województwie zachodniopomorskim. Ponieważ chcemy być jak najbliżej naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy Państwa do jednego z naszych biur znajdujących się w Szczecinie Goleniowie oraz Stargardzie w celu zapoznania się z najnowszą linią produktów, zaprojektowaną i wykonaną z myślą o najbardziej wymagającym odbiorcy. Atrakcyjność naszej oferty polega na połączeniu najwyższej jakości oferowanych produktów z profesjonalnym i autoryzowanym ich montażem.
Podczas ponad 22 letniej działalności naszej firmy poznaliśmy szczegółowo wiele produktów z branży stolarki otworowej, wybraliśmy z nich wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych liderów, które w sposób niezawodny będą komfortowo służyć naszym klientom z kraju i zagranicy przez wiele lat.

Oferujemy Państwu profesjonalną i pełną obsługę w taki sposób, aby wybrali Państwo ładny, doskonały technologicznie, nowoczesny i prestiżowy produkt, co będzie gwarantem zadowolenia i dobrej inwestycji.
Obsługujemy klientów indywidualnych z kraju i zagranicy. Dostarczyliśmy i montowaliśmy nasze produkty na terenie Niemiec, Szwecji, Dani i Norwegi. Staramy się natychmiastowo działać, troszczyć o Państwa interesy. Stale podnosimy zawodowe kwalifikacje.
Gotowi jesteśmy poświęcić Państwu maksimum czasu i uwagi. Wszystko to w celu wybrania najodpowiedniejszej oferty.
Zapewniamy pomiar i doradztwo techniczne na placu budowy, specjalistyczny transport oraz autoryzowany montaż i serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny na terenie zachodniopomorskiego .

Z wielką i nieukrywaną przyjemnością pragnę Państwa poinformować, iż firma EKO – DOM uzyskała prestiżowy tytuł Laureta Konkursu  edycji Programu „VIP – Najlepsze Punkty Sprzedaży Stolarki w Polsce”. Oba nasze salony zostały zweryfikowane w dwuetapowym programie, gdzie Kapituła Konkursu przyznawała uczestnikom programu notę punktową m.in. za: udokumentowane referencje od klientów, producentów i dostawców; wystrój wewnętrzny i zewnętrzny punktu sprzedaży, stronę internetową i materiały marketingowe; udokumentowane nagrody, wyróżnienia, udział w konkursach; różnorodność asortymentu; odbyte szkolenia ( kadry zarządzającej oraz pracowników), udokumentowane autoryzacje dla ekip montażowych; współpraca z instytucjami finansującymi zakupy; właściwe i widoczne oznakowanie punkty sprzedaży ( system identyfikacji wizualnej). Dodatkowo każdy punkt sprzedaży przeszedł weryfikację przez Tajemniczego Klienta. Oceniano takie elementy jak oznakowanie, lokalizacja, wystawka, wystrój i asortyment, profesjonalizm obsługi (sprzedawca, powitanie itp.), gotowość do spełnienia potrzeb Klienta, itp.


Polecamy: okna nietypowe, okna na zamówienie, okna aluminiowe, okna PCV, okna drewniane, okna narożne, witryny fixy, bramy garażowe Wiśniowski, rolety, ogrody zimowe itp.