OKNA KONCEPT EVO

Koncept EVO - Najnowsze energooszczędne okno firmy Oknoplast Group

Koncept EVO to okno dla osób ceniących sobie dobre parametry termoizolacyjne oraz nowoczesny design.

Okno bazuje na 6 komorowym profilu klasy A ze ściankami o grubości 3 mm. Wyposażone jest w trzecią środkową uszczelkę. Dzięki temu rozwiązaniu Uw dla całego okna mieści się na poziomie 0,79 . Natomiast parametry ma zbliżone do okna Winergetic.

Ug=0,5 współczynnik przenikania ciepła dla szyby

Rw=36 dB (-1,-5) izolacyjność akustyczna

Lt= 75% współczynnik przepuszczalności światła przez szyby (trzy szyby)

g=54% współczynnik przepuszczalności energii (solar faktor)

Odporność na obciążenie wiatrem – C4

Wodoszczelność 7A

Profil 6 komorowy o grubości złożenia 89 mm

Okna koncept Evo posiadają uszczelkę środkową dzięki czemu są bardzo szczelne i idealne do zastosowania w budownictwie energooszczędnym. Posiadają ultra nowoczesny design o geometrycznych kształtach przypominający okna PIXEL jednak są jeszcze cieplejsze. Okna są przeznaczone do domów nowoczesnych typu Koncept Home jak i klasycznych. Są niezwykle trwałe i objęte długoletnią gwarancją:

7 lat gwarancji na całą konstrukcję okna

10 lat gwarancji na pakiety szybowe z termoramką.


Okno Koncept EVO świednie prezentuje się w nowej kolorystyce jak kolory „BLACK” oraz „BETON” Całe okno posiada 7 letnią gwarancję, a pakiety szybowe z termoramką 10 letnią.

Okna są dostępne z cienkimi z zgrzewami InviLine, posiada zaczepy antywyważeniowe Safety Plus przykręcone do stali zbrojeniowej. Skrzydło okna Koncept EVO jest zbrojone ocynkowaną stalą aż pięciokrotnie giętą chronioną patentem. Dostępne są ukryte zawiasy  Wink-Haus Prolight Select. Dodatkowa uszczelka wypełnia rowek okuciowy. W standardzie jest też zamontowana ciepła listwa podparapetowa z uszczelkami likwidująca mostek termiczny pomiędzy parapetem zewnętrznym a wewnętrznym.