OKNA DREWNIANE I DREWNIANO-ALUMINIOWE Nr 1 w Szczecinie.

Okna drewniane Szczecin i drewniano-aluminiowe.

Okna drewniane to przede wszystkim elegancja i wysoka energooszczędność profili . Okna drewniane mogą być wykonane z wielu gatunków drewna i pięknym rysunku słojów i ciekawych wybarwieniach czego nie odzwierciedlą nawet najlepsze okleiny pcv. . Okna drewniane są wykonywane z drewna sosnowego, meranti, mahoniowego oraz dębowego i malowane transparentne z widoczną strukturą drewna, jak i w kolorach kryjących RAL . Idealnym rozwiązaniem są okna drewniano aluminiowe które łączą zalety tych dwóch materiałów czyli elegancję drewna z niezwykła trwałością zewnętrznej osłony aluminiowej . W tych konstrukcjach możemy dostarczyć okna pasywne w pełni certyfikowane w passivhaus institut Darmstadt .

Firma Eko-Dom Okna Szczecin oferuje najwyższej jakości okna drewniane i drewniano-aluminiowe z wieloletnią gwarancją typowe nietypowe, jak i na zamówienie .

OKNA PASYWNE DREWNIANO ALUMINIOWE.


Oferowane przez naszą firmę okna posiadają specjalne komory wypełnione aerożelem (najlepszym izolatorem na Świecie), dzięki czemu mogliśmy uzyskać bardzo ciepłe i mocne ramy, idealne do zamontowania ciężkich pakietów szybowych.

Mamy możliwość zastosowania pakietów zespolonych nawet o Ug=0,3 i osiągnięcie parametru Uw dla całego okna na poziomie Uw=0,67, co znacznie przewyższa normy budownictwa pasywnego.


Oferujemy okna drewniane dębowe, okna sosnowe, z drewna egzotycznego meranti i malowane czterowarstwowo w dowolnym kolorze RAL lub transparentnym.

Można zamówić okna lub drzwi tarasowe o dowolnym kształcie, takie jak: okrągłe trapezowe, skosy, łuki, drzwi tarasowe Hs PSK, jak i harmonijkowe wszelkie inne nietypowe rozwiązania okien.


Okna drewniane Szczecin z drewna krajowego jak sosna czy da oraz z drewna egzotycznego Mahoń afrykański, Meranti, Matoa, Majau.Tak wygląda produkcja okien drewnianych:


Okna drewniane to wbrew powszechnemu myśleniu okna na wskroś nowoczesne . Obecnie okna drewniane znajdują zastosowanie w budownictwie energooszczędnym, jak i pasywnym . Okna drewniane to też elegancja, jaką gwarantuje naturalny materiał, z którego są wykonane . Firma Eko-Dom Szczecin posiada prawie 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu okien drewnianych . Okna drewniane mogą mieć dowolny kolor czego nie oferują inne systemy okienne . Tak się składa, że inne systemy jak PCV aluminium robią wszystko, aby się jak najbardziej upodobnić do okien drewnianych, ale tylko okna drewniane są naprawdę drewniane inne to tylko udają . Skąd takie kolory oklein PCV ? Skąd malowanie strukturalne okien i drzwi aluminiowych w kolorze drewna i z jego rysunkiem ?
Naszym zdaniem okna drewniane były, są i jeszcze długo będą się sprzedawać .
Nasza firma Eko-Dom oferuje najwyższej klasy okna drewniane, jak i drewniano-aluminiowe na terenie całego województwa zachodniopomorskiego a w szczególności okna drewniane oferują nasze punkty sprzedaży detalicznej w:
Okna drewniane Szczecin ul. A. Struga 5 i Szybowcowa 86 .
Okna drewniane Stargard ul.Czarnieckiego 30.
Okna drewniane Goleniów ul.Szkolna 6
Okna drewniane Mierzyn pow. Police ul Walecka 1 g .
Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży okien drewnianych z drewna sosnowego, mahoniowego, dębowego, meranti itp.

okna drewniane szczecin

Na terenie Szczecina i okolic ze względu na wilgotny klimat polecamy niezwykle trwałe okna drewniano-aluminiowe. Dzięki osłonie aluminiowej od zewnątrz okna zyskują też nowoczesny design. Osłony te mogą być malowane w strukturze drewna lub dowolnym kolorem z tabeli RAL. Okna posiadają certyfikaty domu pasywnego.