OKNA ALUMINIOWE

Ciepłe okna aluminiowe Szczecin.

Okna aluminiowe to obecnie najbardziej rozwijający się trend w stolarce okiennej i drzwiowej . Okna aluminiowe to nowoczesny design oraz doskonałe parametry techniczne . Okna aluminiowe to też najtrwalsze rozwiązanie ( aluminium ma najniższy współczynnik rozszerzalności liniowej ) . Przy dużych gabarytach stosowanie okien aluminiowych to jedyne słuszne rozwiązanie na lata. Aluminium to też doskonały materiał do produkcji nowoczesnych drzwi aluminiowych o ultra nowoczesnym wzornictwie coraz częściej wybierane przez świadomych Klientów . Drzwi zewnętrze aluminiowe wyróżnia najwyższa jakość stosowanych materiałów ,trwałość na długie lata, jak i bezpieczeństwo .

ALUHAUS to producent okien należąca do grupy Okna Oknoplast. Specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości okien aluminiowych, drzwi, jak i ogrodów zimowych.

Dlaczego warto wybrać stolarkę aluminiową firmy ALUHAUS Oknoplast Group?

ALUHAUS to gwarancja jakości!

ALUHAUS to również nowoczesne drzwi wejściowe z ciepłego aluminium.


Zapraszamy do naszej firmy .To moższ zobaczyć i sprawdzić jak pracuja nasze systemy okien aluminiowych wtym drzwi tarasowe HS z dwoma skrzydłami aktywnymi.

Drzwi zewnętrze oraz drzwi tarasowe hs.


Okno narożne bez słupka .Tzw szyba do szyby ze szkła stepowanego.

Kolory okien aluminiowych aluhaus.

Pobierz katalog drzwi aluhaus.


Pobierz materiały o zaletach systemów aluminiowych.


Okna aluminiowe to najtrwalsze rozwiązanie jednocześnie też najtańsze . Okna aluminiowe cechuje najniższy wsp. rozszerzalności liniowej.

Firma Eko-Dom Szczecin oferuje okna aluminiowe firmy Aluhaus grupy Oknoplast. Okna aluminiowe cechuje wiele zalet jak niezwykła trwałość, doskonały komfort akustyczny, brak jakiejkolwiek potrzeby konserwacji okien aluminiowych, nowoczesny design, możliwość tworzenia okien o największych gabarytach. Okna aluminiowe to też bardzo wysoka termoizolacyjności dzięki zastosowaniu tzw. ciepłych profili aluminiowych.
Okna i drzwi aluminiowe to obecnie najnowszy trend w stolarce okiennej do nowoczesnego energooszczędnego budownictwa. Firma Aluhaus oprócz okien aluminiowych dostarcza też doskonałej jakości drzwi i ogrody zimowe w systemie ciepłego aluminium.
Nasza firma Eko-Dom dostarcza najwyższej klasy okna aluminiowe na terenie miast Szczecin Goleniów Stargard oraz Mierzyn i całego województwa zachodniopomorskiego.
Nasza firma posiada największą ekspozycję okien aluminiowych w Szczecinie przy ulicy A. Struga 5. Można zobaczyć okna aluminiowe w kolorach RAL, okna aluminiowe w kolorach drewnopodobnych, drzwi aluminiowe z zamkiem szyfrowym, jak i z pochwytem na sensor dotykowy. Na ekspozycji znjdziecie drzwi tarasowe Hs w systemie aluminiowym oraz okna aluminiowe.
Okna aluminiowe sprzedajemy na naszych biurach handlowych:
Okna aluminiowe Szczecin ulica Andrzeja Struga 5 i Szybowcowa 86
Okna aluminiowe Stargard ulica Czarnieckiego 30
Okna aluminiowe Goleniów ulica Szkolna 6
Okna aluminiowe Mierzyn ulica Walecka 1 G

Aluhas to jedyna taka oferta designerskich okien aluminiowych na rynku w systemie Aluprof i Aliplast