BRAMY GARAŻOWE

Co oznacza hasło „ Bramy garażowe Szczecin ?
 
Najczęściej w Szczecinie hasło to oznacza bramy garażowe Wiśniowski. Bramy garażowe Segmentowe energooszczędne typu Prime jak i Uni-Therm oraz Uni-Pro.
Bramy garażowe w Szczecinie firmy Wiśniowski sprzedają się dzięki temu, żę w umiarkowanej cenie Klient otrzymuje najwyższą jakość „ 100 % Made in Poland” jak i świetny nowoczesny design w bogatej kolorystyce. 
Np w pozostałych miastach jak Stargard czy też Goleniów bramy garażowe Wiśniowski to ponad połowa rynku lokalnego sprzedawanych bram garażowych. Widać to na okolicznych budowach i wystarczy tylko spojrzeć jakiej firmy bramy garażowe w Stargardzie czy też w Szczecinie są obecnie montowane ( logo na dolnym panelu bramy garażowej) Popularność jaką mają bramy garażowe widać w słowach szukanych na naszej stronie www są to najczęściej hasła „ bramy garażowe szczecin” oraz „bramy garażowe stargard” z dodatkiem słowa Wiśniowski.
 
Zapraszamy serdecznie do naszych punktów sprzedaży w miastach Szczecin, Stargard, Goleniów gdzie można zobaczyć na ekspozycji jak działają bramy garażowe Wiśniowski.

Rodzaje przetłoczeń bram garażowych Wiśniowski .

Bramy garażowe PRIME to bramy do budownictwa energooszczędnego.

Panel bramy garażowej o grubości 6 cm zapewnia maksymalną ochronę garażu przed zimnem.

Panel bramy garażowej INNOVO 6 cm

Przekrój bramy PRIME, wraz z osłoną międzypanelową, mocowaną na wewnętrznej stronie skrzydła bramy:

 1. elastyczna osłona międzypanelowa (uszczelka)
 2. profil mocujący elastyczne osłony
 3. pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów w celu maksymalnego wzmocnienia
 4. dodatkowe uszczelnienie międzypanelowe
 5. ukryty zawias pod uszczelką
 6. pianka poliuretanowa wewnątrz 6 cm panelu

WARTO WIEDZIEĆ, ŻE FIRMA WIŚNIOWSKI JAKO JEDYNA DOSTARCZA BRAMY GARAŻOWE, DRZWI WEJŚCIOWE, JAK I OGRODZENIE W JEDNYM DESIGNIE!


Bramy segmentowe UNIPRO firmy Wiśniowski.

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO bramy garażowej .

 1. Specjalnie wyprofilowane panele od wewnątrz i z zewnątrz uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu łączenia paneli i w miejscach montażu zawiasów.
 2. Zabezpieczenie połknięcia linek zabezpiecza przed samoczynnym opadnięciem bramy w przypadku uszkodzenia linek podtrzymujących.
 3. Fotokomórki zapewniające zatrzymanie bramy, jeśli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda.
 4. Zabezpieczenie przeciążeniowe w przypadku zetknięcia z przeszkodą, zatrzymuje bramę, a następnie cofa ją do góry.
 5. Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku połknięcia sprężyny zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.
 6. Uszczelnienia obwodowe zapewniają odpowiednią izolację termiczną, jak i akustyczną.

Koniecznie warto zobaczyć film poniżej !

Firma Eko-Dom Szczecin dostarcza bramy garażowe Wiśniowski z pełną gwarancją producenta .

Oferujemy bramy garażowe firmy Wiśniowski na terenie takich miast jak Szczecin Goleniów Stargard i montujemy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego . W ofercie znajdują się bramy garażowe segmentowe , uchylne , rozetowe i rozwierane .
Obecnie najbardziej polecamy bramy garażowe typu PRIME firmy Wiśniowski . Są to najcieplejsze i najestetyczniej wykonane bramy garażowe na Świecie . Idealnie nadające się do budynków energooszczędnych o wysokim poziomie estetyki .
Bardzo dobrym rozwiązaniem są też bramy garażowe UniTherm , które cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny . Są to bramy garażowe z identycznym płaszczem jak bramy garażowe PRIME o grubości paneli aż 6 cm .
Do tradycyjnego budownictwa jednorodzinnego proponujemy bramy garażowe segmentowe klasy UniPro o grubości paneli ponad 4 cm. Natomiast do garaży wolnostojących oferujemy bramy garażowe rozwierane , uchylne lub bramy garażowe ruletowe .
Wszystkie te bramy garażowe mogą być wykonane w wersji ręcznej lub automatycznej .
Dzięki zastosowaniu napędu typu METRO firmy Somfy firma Wiśniowski udziela aż 5-letniej gwarancji na bramy automatyczne.

Bramy garażowe z tym napędem cechuje wyjątkowo łatwe programowanie dzięki zastosowanemu wyświetlaczowi LCD Dostępne też są napędy klasy INTRO o bardzo designerskiej obudowie.

i współpracuje z pilotami czterokanałowymi U-MOVE .

Firma Eko-Dom oferuje profesjonalny dobór bram garażowych do konkretnych budynków ich montaż oraz programowanie automatyki i pilotów na terenie woj. zachodniopomorskiego . Istnieje ekspozycję tych bram garażowych na naszych punktach sprzedaży w miastach Szczecin Stargard Goleniów Mierzyn . Bramy garażowe typu PRIME i UniTherm można zobaczyć w Stargardzie i Szczecinie .
Przez wiele lat współpracy firmy Eko-Dom z firmą Wiśniowski nabraliśmy doświadczenia w ich sprzedaży i montażu . Możemy ręczyć ,że to niezawodne bramy garażowe na rynku z tego też powodu nasza firma zrezygnowała ze sprzedaży bram garażowych innych producentów .
Bramy garażowe firmy Wiśniowski idealnie komponują się z drzwiami zewnętrznymi Typu CREO dzięki identycznemu designowi płaszczy tych produktów . Również do bram garażowych pasują drzwi typu DECO .
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży bram garażowych:
Bramy garażowe Szczecin ul.Szybowcowa 86 oraz Szczecin ul.A. Struga 5 .
Bramy garażowe Goleniów ul. Szkolna 6 .
Bramy garażowe Stargard ul. Czarnieckiego 30 .
Bramy garażowe Mierzyn powiat Police ul. Walecka 1g.

Pomiar doradztwo montaż serwis bram garażowych firmy Wiśniowski na terenie powiatów: Szczecin Goleniów Stargard Gryfino Pyrzyce Choszczno Kamień Pomorski Gryfice Kołobrzeg Łobez Choszczno Świnoujście .
Bramy garażowe Wiśniowski to doskonały wybór na wiele lat i uznana polska marka wysokiej reputacji .

Bramy garażowe segmentowe od lat są montowane przez naszą firmę w Szczecinie, Goleniowie i Stargardzie i jesteśmy pewni ich zalet i trwałości. Bramy Wiśniowski to doskonały wybór na wiele lat.

Brama PRIME zamontowana na naszej ekspozycji przy ulicy A.Struga 5 Szczecin.