okna eko-dom szczecinDlaczego warto wybrać ofertę okien naszej firmy ?

okna szczecineko-dom szczecin opinie okna eko-dom szczecinokna szczecin opinieoknoplast szczecin eko-dom szczecin opinie okna veka szczecin oknoplast

Eko-Dom to - zdobywca licznych medali targów, nagród i wyróżnień branżowych.

Eko-Dom to - 21 lat doświadczenia poparte wieloma certyfikatami oraz autoryzacjami. Rok założenia 1998.

Eko-Dom to - największa w Szczecinie Ekspozycja okien drzwi tarasowych HS, PSK itp.

Eko-Dom to - pięć salonów sprzedaży okien drzwi bram rolet na terenie zachodniopomorskiego.

Eko-Dom to - cieplej - bezpieczniej - zawsze lepiej !!!

Chcesz otrzymać naszą ofertę ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

KONTAKT

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Po 21 latach doświadczenia na rynku stolarki otworowej wybraliśmy dla Państwa produkty najwyższej jakości. Pochodzących od wysokiej reputacji najlepszych producentów w Polsce .Wszystkie produkty takie jak okna pcv, okna drewniane, okna aluminiowe, okna-drewniano-aluminiowe, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe segmentowe jaki i uchylne, rolety, ogrody zimowe, są objęte pisemną i wieloletnią gwarancją producenta .Ofetujemy następujące marki :

Okna Veka Szczecin – Okna Aluplast – Okna PCV Oknoplast – Bramy garażowe Wiśniowski – Okna aluminiowe Aluhaus – Drzwi zewnętrzne drewniane Doors’y – Drzwi antywłamaniowe stalowe Mar-Tom.

okna szczecin

Tak dokładnie .Nasza firma Eko-Dom ma już ponad 21 lat przez cały ten okres doskonaliliśmy ofertę produktową jak usługową .Na dzień dzisiejszy posiadamy pięć biur obsługi Klienta na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Firma Eko-Dom okna Szczecin od 1991 roku dostarcza energooszczędne okna i drzwi klasy TOP PREMIUM.
Nowoczesne i energooszczędne okna pcv w Szczecinie cieszą się od lat rosnącą popularnością co widać w statystykach zapytań na naszej stronie internetowej. Wiele lat temu na początku działalności firmy Eko-Dom mieszkańcy takich miast jak Szczecin, Stargard, Goleniów szukali informacji pod takimi hasłami jak „okna szczecin” i „okna drewniane szczecin”. Obecnie w czołówce szukanej stolarki okiennej są hasła oczywiście „okna szczecin” ale najczęściej „okna pcv szczecin”, „okna plastikowe szczecin” jak i „okna aluminiowe szczecin”. 
To świadczy, że rynek przez ostatnie 20 lat zmienił się, a wraz z nim oferta naszej firmy. I tak jak ponad 20 lat temu oczywiście posiadamy w ofercie okna drewniane choć najczęściej w Szczecinie Stargardzie i Goleniowie czyli tam gdzie mamy nasze salony okien i drzwi Klienci wybierają ich obecną nowoczesną formą jak okna drewniano-aluminiowe. Jednak trzon oferty okien stanowią okna pcv oraz okna aluminiowe w Szczecinie i Stargardzie. Co do drzwi zewnętrznych to kiedyś Klienci szukali ogólnie pod słowami takimi jak „drzwi zewnętrzne szczecin”, a obecnie są to zapytania bardziej precyzyjne jak np” drzwi zewnętrzne aluminiowe szczecin”. To świadczy o tym, że dzisiaj klient doskonale wie czego szuka, a to oznacza, że wymaga profesjonalnej obsługi.
Najlepiej sprzedające się okna w Szczecinie i Stargardzie to okna pcv Oknoplast Group i WnD. 
Na drugiej pozycji są cieszące się coraz większą popularnością w Szczecinie okna aluminiowe Aluhaus i Wiśniowski ( to to nie tylko bramy garażowe)
Na trzeciej pozycji w Szczecinie plasują się ekonomiczne okna plastikowe, okna drewniane, oraz okna drewniano-aluminiowe np firmy Pozbud. Podobna sytuacja w oknach jest w miastach Stargard oraz Goleniów. 
Najbardziej poszukiwane drzwi zewnętrzne w Szczecinie i Stargardzie to drzwi aluminiowe typu Aluhaus i Wiśniowski jak i drzwi zewnętrzne stalowe takich marek jak Mar-tom i KMT. Nadal też Klienci szukają drzwi zewnętrznych drewnianych jak drzwi zewnętrzne Doorsy.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży gdzie posiadamy w ofercie jak i na ekspozycji:
Okna pcv Oknoplast, Okna pcv WnD Okna Veka i Aluplast.
Okna aluminiowe dostępne w naszych salonach w Szczecinie Stargardzie i Goleniowie typu Aluhaus i Wiśniowski.
Okna drewniane w Szczecinie firmy Pozbud.
Drzwi zewnętrzne Szczecin to przede wszystkim drzwi zewnętrzne firmy Aluhaus, Wiśniowski, Doors, Pozbud, Mar-tom i KMT.

Polecamy również:
Okna PCV firmy Oknoplast, WnD, Veka, Aluplast. Okna drewniane w systemie IV 68 92, drewniano-aluminiowe Aluron. Okna skandynawskie w systemie Nordic. Okna aluminiowe Aluprof, Aliplast. Rolety zewnętrzne Oknoplast, Portos nadstawne nalewacyjne itp. Bramy garażowe Wiśniowski, drzwi zewnętrzne aluminiowe, drewniane, stalowe Aluhaus, Doorsy, KMT, Mar-Tom .W ofercie dla naszych Klientów posiadamy w sprzedaży ogrodzenia posesyjne firmy Wiśniowski. Dodatkowo jako uzupełnienie oferty proponujemy Państwu ogrody zimowe, okna narożne bez słupka na tzw step wykonane ze szkła stepowanego.

Okna-drzwi-bramy garażowe-rolety-ogrodzenia w miastach Szczecin, Goleniów oraz Stargard wraz z montażem i pełną gwarancją i tak od 21 lat.
Prowadzimy wysyłkę okien z Polski do Niemiec, Szwecji, Danii, Norwegii. Zapewniamy również pomiar jak i montaż okien w Niemczech .

21

LAT DOŚWIADCZENIA

11123

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

157253

METRÓW MONTAŻU